Ostatní služby

Chcete mít moderní a kvalitní bydlení a záleží vám na každém detailu? Potřebujete okna, střechu, postavit na zahradě pergolu, stavební materiál nebo řešení dřevostavby? Obraťte se na profesionály s dlouholetou tradicí ve stavebnictví a dalších řemeslech s realizací na klíč.

Potřebujete realizovat svoje představy na domech, bytech či zahradách? Provádět nová řešení, opravy i úpravy bez toho, abyste v tom zůstali sami?

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která vychází svým zákazníkům vstříc v jejich požadavcích, možnostech a představách a provádí veškeré práce v oblasti klempířství, pokrývačství, tesařství a stavebnictví.

Dřevostavby

Naše činnost spočívá v projektech, jako jsou střechy na klíč, pergoly, altány, dřevostavby, suché stavebnictví, montáže střešních oken, nákup a prodej stavebního materiálu.

Provádíme také prodej a montáž plastových oken včetně dopravy.

Součástí našich služeb jsou cenové kalkulace zdarma.

Postaráme se o počátečnou vizualizaci, návrh projektů až po samotnou realizaci na klíč. Pracujeme s kvalitními materiály, kvalifikovaným a pravidelně školeným týmem pracovníků a jsme vlastníky certifikátů, které nás opravňují k provádění veškerých prací a dodržování bezpečnostních předpisů.

Klempířství, pokrývačství a tesařství

V oblasti klempířství, pokrývačství a tesařství poskytujeme kompletní servis od počátečního návrhu až po samotnou realizaci, a to nejen na nových projektech, ale také při rekonstrukcích. K svým zákazníkům přistupujeme individuálně a vycházíme vstříc jejich konkrétním představám.

O vaše střechy se postará zkušený a kvalifikovaný tým klempířů, pokrývačů a tesařů s dlouholetými zkušenostmi a profesionálními dovednostmi ve svém oboru.

Dřevostavby a další drobné projekty pro různé účely využití jsou obsahem našich dalších služeb. Komplexně realizujeme různé dřevěné konstrukce, altánky, pergoly a jiné samostatně stojící či doplňkové stavby ze dřeva. Realizace provádíme na míru požadavkům zákazníků a také na míru možnostem dle skutečnosti.

Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat a rozvíjet a každý podnět od zákazníků je pro nás profesionální výzvou.

Plníme představy a požadavky zákazníků s individuálním a profesionálním přístupem a realizujeme projekty k jejich nejvyšší spokojenosti.

Důležitá je pro nás kvalitně a profesionálně odvedená práce, která přinese radost a užitek z realizovaných projektů.

Pokládky podlah

Jako další služby naše firma poskytuje také profesionální pokládky parket, plovoucích podlah, dlažeb a obkladů.

Jiří Kacetl

BestSDK

Tasovice 389

671 25

tel.: +420 732 575 214
fax: + 420 732 575 214
mob.: + 420 732 575 214

email: kacetl.jiri@seznam.cz

 

map